Кошик порожній

Реглани, батники для хлопчиків

Ціна для продажу: 131 грн
Колір:
Код товару: 5513
Ціна для продажу: 133 грн
Код товару: 5395
Ціна для продажу: 133 грн
Код товару: 5508
Ціна для продажу: 185 грн
Код товару: 6312
Ціна для продажу: 122 грн
Код товару: 7003
Ціна для продажу: 125 грн
Код товару: 7000
Ціна для продажу: 215 грн
Колір:
Код товару: 7027

Давно минули ті часи, коли хлопчиків воліли одягати строго, скромно і немарко. Традиційними кольорами в одязі навіть малюків-дошкільнят були темно-синій, сірий, коричневий. Але дитинство не повинно бути тьмяним і нецікавим. Сучасні хлопчики вважають за краще одягатися яскраво, індивідуально, сміливо. Відмінним помічником для створення стильних і пам'ятних образів може стати реглан - легкий бавовняний светр вільного крою. Не випадково він одразу припав до смаку підліткам, які бажають виділитися з натовпу і підкреслити своє Я.

Носити реглан цікаво і весело. Його справжня "родзинка" - це малюнок, завдяки якому светр виглядає святково, але разом з тим не зухвало.

Реглан добрий і в трудові будніі, особливо взимку, коли нам так не вистачає яскравих фарб. Купити реглан - все одно що купити шматочок веселки. Анітрохи не поступаються реглану в зручності та оригінальності батники-поло, які також давно завоювали довіру і симпатію у хлопчиків різного віку.

В інтернет-магазині «Стильні діти» вас чекає широкий асортимент регланів і батників. Це чудовий одяг для хлопчиків - завдяки натуральному складу він дуже комфортний, відмінно сидить по фігурі, допомагає жити вільно і яскраво.