Кошик порожній

Сорочки для хлопчиків

Ціна для продажу: 146 грн
Код товару: 3002
Ціна для продажу: 216 грн
Код товару: 1986
Ціна для продажу: 208 грн
Код товару: 6966
Ціна для продажу: 216 грн
Код товару: 1985
Ціна для продажу: 216 грн
Колір:
Код товару: 1987
Ціна для продажу: 224 грн
Код товару: 8204
Ціна для продажу: 197 грн
Код товару: 6972
Ціна для продажу: 216 грн
Колір:
Код товару: 18029
Ціна для продажу: 156 грн
Код товару: 3005
Ціна для продажу: 142 грн
Код товару: 4956

У наші дні, коли все прагне до зручності і максимальної простоти, хлопчик може дозволити собі не любити сорочки. Але без класичної білої йому ніяк не обійтися. Випускний в дитячому садку, урочиста шкільна лінійка, звітний концерт в музичній школі ... Як добре, що в таких випадках не треба винаходити велосипед - в білосніжній відпрасованої сорочці будь-який хлопчик буде виглядати справжнім джентльменом.

Але і в повсякденному житті сорочки можуть послужити відмінну службу своєму юному господареві, приємно розширити і доповнити його гардероб. Адже сорочка для хлопчика зовсім не обов'язково повинна бути суворою, стриманих "шкільних" забарвлень. Існує безліч модних і стильних моделей на будь-який смак і колір. У холодну пору року прийдеться дуже до речі затишна сорочка з кашеміру; шовкова підійде для походу в театр або в гості; сорочки з натуральної бавовни і льняні врятують в літню спеку, а джинсові ось уже багато років є визнаними лідерами і у практичних "класиків", і у розбірливих модників.

Сорочки відмінно поєднуються як з джинсами, так і з брюками, а літні моделі - з шортами і бриджами. Ансамбль суворої сорочки з піджаком - перевірений часом класичний образ. Клітчаста сорочка, недбало одягнута поверх футболки - вільний, творчий стиль, такий улюблений підлітками. Комірець, що виглядає з горловини в’язаного джемпера - дуже інтелігентна картина.

В інтернет-магазині «Стильні діти» представлен широкий асортимент сорочок для дітей і підлітків - легких і теплих, суворих і модних, ошатних і стильних. Також ви можете тут купити сорочки-обманки з безрукавками для школи і популярні моделі з рукавами-трансформерами, що дозволяють легким рухом руки перетворити довгий рукав на короткий. Перед таким різноманіттям не зможе встояти серце навіть самого переконаного нелюбителя сорочок.