Кошик порожній

Шорти, бриджі для хлопчиків

Ціна для продажу: 125 грн
Колір:
Код товару: 4986
Ціна для продажу: 125 грн
Колір:
Код товару: 4984
Ціна для продажу: 227 грн
Код товару: 13317
Ціна для продажу: 142 грн
Код товару: 4030
Ціна для продажу: 85 грн
Код товару: 004
Ціна для продажу: 170 грн
Код товару: 5127
Ціна для продажу: 227 грн
Код товару: 12633
Ціна для продажу: 150 грн
Код товару: 12634
Ціна для продажу: 227 грн
Код товару: 12406
Ціна для продажу: 283 грн
Колір:
Код товару: 120012

Зараз нам важко уявити собі таке, але були часи, коли хлопчики мріяли скоріше стати школярами, щоб на законних підставах надіти довгі штани і нарешті позбутися від несолідних дитсадівських шортиків. Відтоді багато чого змінилося.

В наші дні хлопчики різного віку охоче носять шорти і аж ніяк не поспішають розлучитися з ними. Шорти давно завоювали статус найзручнішого і найпрактичнішого літнього одягу. Вони однаково доречні і в місті, і в селі, не втрачаючи при цьому свого вирішального значення на пляжі, в спортивному залі або на стадіоні.

Шорти - незамінний атрибут хлопчачого життя. На новорічному ранку в дитячому саду вони відмінно доповнять костюм трирічного Зайчика або Ведмедика, в спекотні літні дні стануть в нагоді і в парку, і на дачі. Старші хлопці оберуть більш солідний варіант - бриджі. У них завжди зручно бігати, стрибати, грати в футбол, кататися на роликах і велосипеді.

У магазині «Стильні діти» ви можете купити шорти або бриджі на будь-який смак: легкі трикотажні, поплінові, і, звичайно, джинсові, які раз і назавжди себе зарекомендували. Шорти і бриджі на гумці швидко і легко надягаються, що важливо для юних дослідників, мандрівників і гонщиків. Елегантні білі, стильні клітчасті, модний камуфляж або класичні однотонні моделі стриманих кольорів - якими б не були шорти, вони завжди залишаються вірними і невтомними супутниками будь-якого хлопчиська.