Кошик порожній

Жилети, кардигани, джемпери для хлопчиків

Ціна для продажу: 170 грн
Код товару: 1563
Ціна для продажу: 280 грн
Код товару: 717
Ціна для продажу: 235 грн
Колір:
Код товару: 4092
Ціна для продажу: 331 грн
Колір:
Код товару: 1010
Ціна для продажу: 151 грн
Код товару: 4403
Ціна для продажу: 332 грн
Код товару: 252
Ціна для продажу: 285 грн
Код товару: 1643
Ціна для продажу: 331 грн
Колір:
Код товару: 305
Ціна для продажу: 168 грн
Код товару: 723
Ціна для продажу: 168 грн
Код товару: 722
Ціна для продажу: 75 грн
Колір:
Код товару: 5290
Ціна для продажу: 65 грн
Код товару: 5276

Кожна мама хоче, щоб її син виглядав як справжній джентльмен. Звичайно, краса і благородство душі народжуються всередині людини, але зовнішній вигляд теж грає важливу роль, тому що зовнішнє, як відомо, відображає внутрішнє.

Скромно, але при цьому урочисто і нарядно - саме так буде виглядати ваш син в жилетах з інтернет-магазину «Стильні дітки». Жилет - це класика стилю, що прикрашає будь-якого чоловіка від дітсадівського до самого солідного віку. Бабусі теж зітхнуть спокійно - в жилеті завжди тепло!

Також гардероб хлопчика-підлітка пожвавлять і прикрасять трикотажні і в'язані кардигани. Вдома, в гостях, в навчальний час і в час відпочинку - цей одяг підійде для будь-якої ситуації. В урочистий і повсякденний момент ваш хлопчик буде неперевершений. Подяка лорду Джеймсу Кардигану - генералу і щоголю - який придумав цей чудовий вид одягу. До слова, винайдений кардиган був для британських і французьких солдатів з виключно практичною метою: цей жакет з великим вирізом надягали під мундир для тепла. Але ж як гарно і стильно вийшло!

Для хлопців, які люблять спортивний стиль, ми пропонуємо модні джемпери. Різноманітність забарвлень і фасонів не залишить байдужим ні звичайного хлопчиська, що не звертає особливої ​​уваги на своє убрання, ні справжнього модника. Купити для хлопчиків молодшого та старшого шкільного віку джемпери, жилети та кардигани в нашому інтернет-магазині зовсім нескладно!