Кошик порожній

Батники, реглани для дівчаток

Ціна для продажу: 175 грн
Код товару: Т044
Ціна для продажу: 165 грн
Код товару: Т030
Ціна для продажу: 195 грн
Колір:
Код товару: Т027
Ціна для продажу: 185 грн
Код товару: Т026
Ціна для продажу: 131 грн
Колір:
Код товару: Т020
Ціна для продажу: 185 грн
Код товару: Т022
Ціна для продажу: 169 грн
Колір:
Код товару: Т021
Ціна для продажу: 155 грн
Колір:
Код товару: Т019
Ціна для продажу: 152 грн
Колір:
Код товару: Т018
Ціна для продажу: 152 грн
Колір:
Код товару: Т017
Ціна для продажу: 152 грн
Колір:
Код товару: Т016
Ціна для продажу: 162 грн
Колір:
Код товару: Т014

Всім відомо, що підлітки, для яких зовнішній вигляд має величезне значення, надають перевагу в одязі вільному і невимушеному стилю, але в той же час прагнуть підкреслити свою індивідуальність і самостійність. І це не дивно, адже життя, стрімко зростаючої людини, наповнене різноманітними подіями, гостре в емоційному відношенні і часто непередбачуване. Тому так важливо відчувати себе впевнено в будь-якій ситуації і виглядати на всі сто.

Не випадково так швидко знайшли спільну мову з підлітками різнокольорові зручні реглани. Це особливий, незалежний вид одягу: реглани поєднують в собі властивості джемпера і футболки; у них одночасно спортивний і ошатний вигляд. Реглани можна носити з брюками, зі спідницями і джинсами. Вони щохвилини нагадують про те, що жити потрібно яскраво. І, звичайно, в гардеробі кожної дівчинки зовсім не зайвим буде трикотажний батник - гарний, зручний і дуже приємний до тіла. Батник універсальний як сорочка, але при цьому виглядає більш невимушено і неформально.

В інтернет-магазині «Стильні діти» представлені на широкий вибір реглані і батникі відмінної якості для дівчаток-підлітків. Ви можете купити у нас повсякденні моделі різноманітних кольорів на всі випадки життя, а також святкові, в яких кожна дівчинка буде почувати себе сучасною, стильною і в той же час вишуканою панянкою.