Кошик порожній

Спортивний одяг для дівчаток

Ціна для продажу: 709 грн
Колір:
Код товару: 1088-3
Ціна для продажу: 685 грн
Код товару: 10-006-3
Ціна для продажу: 199 грн
Код товару: 3163
Ціна для продажу: 138 грн
Код товару: 0530
Ціна для продажу: 165 грн
Код товару: 146
Ціна для продажу: 253 грн
Колір:
Код товару: 145-Т
Ціна для продажу: 575 грн
Код товару: 10-006-2
Ціна для продажу: 575 грн
Код товару: 10-004-2

Навіть якщо дівчинка не в захваті від шкільних уроків фізкультури, це ще не означає, що їй не до душі спортивний одяг. Навіть якщо дівчинка вважає за краще носити виключно романтичні сукні та спідниці, це ще не привід відмовлятися від зручного спортивного костюму. У житті трапляються моменти, коли без нього неможливо обійтися навіть найвишуканішій паняночці - будь то поїздка за місто або прохолодний літній вечір на дачі, або зміна в дитячому оздоровчому таборі. Без теплого спортивного костюму неможливо уявити собі лижну прогулянку засніженим лісом або похід на каток у веселій компанії друзів.

Затишні спортивні штани і кофта на байці - відмінний повсякденний одяг в холодну пору року для дівчаток молодшого віку. Яскраві кольори не залишать байдужими навіть найбільш вимогливих модниць, і мами теж будуть дуже задоволені покупкою. Тепло, модно, красиво - про що ще можна мріяти?

В наш час, коли в пріоритеті краса і здоровий спосіб життя, все більше молодих дівчат обирають спорт і активний відпочинок. В інтернет-магазині «Стильні діти» ми можете купити якісний і красивий спортивний одяг для дівчаток різного віку, починаючи з яскравих і веселих дошкільних моделей і закінчуючи модними і ефектними костюмами для старшокласниць. Наші костюми ідеально підходять для тренувань і прогулянок, а в прохолодні дні міжсезоння вони можуть стати затишним і зручним домашнім одягом.