Кошик порожній

Футболки, майки для дівчаток

Ціна для продажу: 95 грн
Код товару: 0465
Ціна для продажу: 87 грн
Код товару: 0448
Ціна для продажу: 123 грн
Код товару: 0461
Ціна для продажу: 112 грн
Код товару: 0434

У гардеробі сучасної дівчинки літня майка - це, мабуть, популярний предмет. З непоказного і нехитрого трикотажного одягу, що має скромний статус нижньої білизни, майка, подібно Попелюшці, прямо на очах перетворилася на Принцесу, і тепер гідна блищати в спекотний літній день - в місті і за містом, на пляжі і на веселому святі.

Зручно, модно, гарно - ось три чарівних слова, три ключа до серця кожної дівчинки. Майка, футболка-  чарівні предмети, незмінні лідери літнього гардеробу юної модниці. Майки й футболки можуть бути ніжні і витончені, як блузки, але набагато зручніші: не потрібно нічого зав'язувати, застібати, переживати через випадково відірвані ґудзики. Вони жіночністю не поступаються сукні, але практичніші і функціональніші - їх можна поєднувати з шортами, лосинами або джинсами. Яскраві малюнки - кумедні, дивні, стильні - допоможуть у створенні образу, який гідно оцінить будь-який Прекрасний Принц.

Але найголовнішою перевагою трикотажного літнього одягу для дітей і підлітків, крім його натурального складу, є також і демократична ціна. Кожна дівчинка знає: майок і футболок, як і взуття, багато не буває. Додайте до них дві-три речі - і юна леді кожен день буде виглядати по-новому, свіжо, модно і яскраво.

У нашому інтернет-магазині «Стильні діти» вас чекає величезний вибір літніх майок, футболок для дівчаток різного віку, починаючи з самих маленьких аматорок кошенят і закінчуючи молодими панянками, які знаються на сучасній підлітковій моді. Також ви можете придбати у нас літні трикотажні комплекти і яскраві ошатні сукні-сарафани для дівчаток дошкільного та молодшого шкільного віку.