Кошик порожній

Шкільний одяг

Ціна для продажу: 175 грн
Код товару: Т044
Ціна для продажу: 165 грн
Код товару: Т030
Ціна для продажу: 195 грн
Колір:
Код товару: Т027
Ціна для продажу: 185 грн
Код товару: Т026
Ціна для продажу: 131 грн
Колір:
Код товару: Т020
Ціна для продажу: 185 грн
Код товару: Т022
Ціна для продажу: 169 грн
Колір:
Код товару: Т021
Ціна для продажу: 155 грн
Колір:
Код товару: Т019
Ціна для продажу: 152 грн
Колір:
Код товару: Т018
Ціна для продажу: 152 грн
Колір:
Код товару: Т017
Ціна для продажу: 152 грн
Колір:
Код товару: Т016
Ціна для продажу: 162 грн
Колір:
Код товару: Т014

Запеклі батьківські суперечки про те, чи потрібен дітям спеціальний шкільний одяг, які ще не так давно стрясали інтернет-простір, нарешті, затихли. Більшістю голосів ухвалили: шкільна форма все-таки потрібна. І справа не тільки в тому, що вона практична і зручна. Де ще, як ні в школі, діти можуть отримати уявлення про те, що таке діловий стиль в одязі? Адже багатьом з них в майбутньому доведеться працювати в офісі, в тому числі із суворим дрес-кодом.

Одяг шкільний не тільки дисциплінує і налаштовує на серйозний робочий лад, але також позбавляє від болісного щоденного вибору: що вдягнути? І в той же час залишає можливість для прояву власної фантазії, смаку і стилю, що особливо актуально для учениць середніх та старших класів. Адже, в більшості навчальних закладів немає жорстких вимог до зовнішнього вигляду учнів, є лише загальні рекомендації, що стосуються кольору і фасону брюк або сукні і висоти каблука.

Дівчинка може вибирати - одягне вона сьогодні спідницю або сукню. З блузкою або батником. Із суворим жакетом, кардиганом або жилетом. У холодну пору будуть доречні чорні штани класичного крою. Завжди є вибір і у хлопчиків: комусь більше подобається трикотажна безрукавка, комусь по душі піджак, який виглядає дуже по-діловому, навіть без краватки. Головне - щоб шкільний одяг виглядав охайно і сучасно і був виготовлений ​​з якісних матеріалів, адже він наполегливо трудиться весь навчальний рік нарівні зі своїм господарем.

В інтернет-магазині "Стильні діти" ви завжди можете купити шкільний одяг відмінної якості для дітей і підлітків - класичні блузки, спідниці та брюки, піджаки і кардигани, а також трикотажні безрукавки і жилети.