Кошик порожній

Підліткам

Ціна для продажу: 175 грн
Код товару: Т044
Ціна для продажу: 165 грн
Код товару: Т030
Ціна для продажу: 195 грн
Колір:
Код товару: Т027
Ціна для продажу: 185 грн
Код товару: Т026
Ціна для продажу: 131 грн
Колір:
Код товару: Т020
Ціна для продажу: 185 грн
Код товару: Т022
Ціна для продажу: 169 грн
Колір:
Код товару: Т021
Ціна для продажу: 155 грн
Колір:
Код товару: Т019
Ціна для продажу: 152 грн
Колір:
Код товару: Т018
Ціна для продажу: 152 грн
Колір:
Код товару: Т017
Ціна для продажу: 152 грн
Колір:
Код товару: Т016
Ціна для продажу: 162 грн
Колір:
Код товару: Т014

Якщо маленькій дитині можна купити одяг на власний розсуд, і він носитиме її із задоволенням, то з підлітком такий номер вже не пройде. Дорослішаюча особистість розбірлива, вередлива, прагне до самостійності, але в той же час дуже чутлива до чужої думки. Батьківське слово вже не істина в останній інстанції, і, проте, підліткові важливо знати, що батьки на його боці, вони зрозуміють і куплять чергову життєво необхідну річ.

Дуже важливо, щоб одяг підлітка був модним, зрозумілим і прийнятим в його оточенні, адже саме в цьому віці найчастіше зустрічають по одягу, і ніколи не буває такий важливий статус в компанії собі подібних, як в цей бурхливий час.

Більшість підлітків ведуть активний спосіб життя - багато гуляють, зустрічаються з друзями, подорожують. Вони віддають перевагу зручному міському або спортивному стилю. У гардеробі підлітка обов'язково є присутніми яскраві майки і футболки, сорочки та батники - чим більше, тим краще, щоб можна було вибирати і комбінувати по настрою, який змінюється із швидкістю світла.

Джинси різноманітних моделей, толстовки, світшоты, реглани, стильні куртки та піджаки - усі ці речі традиційно улюблені підлітками. Перехідний вік - час пошуку власного стилю і сміливих експериментів.

У інтернет-магазині «Стильні діти» ви можете вдало поповнити гардероб своєї дорослішаючої дитини модними і стильними речами, які задовольнять навіть вибагливий смак. Ви можете купити у нас як повсякденний одяг для підлітків, так і святковий - відмінної якості і за доступною ціною.